Srpen 2013

Nový rok na Vanoce.blog.cz aneb jak to tu bude dál?

30. srpna 2013 v 9:37 | Nancy |  Deníček
Hello xx
Pár dní jsem nic nepřidala, mám pro to ale jednoduché vysvětlení - o víkendu jsem byla na již v předchozím článku zmíněném Grand Prix, tedy Velké ceně České republiky v Brně, takže nebyla možnost, abych sem něco napsala, každý den jsme tam byli od rána až do večera a teď ve všední dny jsem dkoro nebyla doma. Rozhodla jsem se, že předtím, než to tu rozjedu Vám objasním, jakým způsobem to tu bude pokračovat.

Мои закладки

Přezdívka zůstavá?

Tento rok jsem se rozhodla, že si přezdívku Nancy nechám, a to proto, protože nechci všechno komplikovat a ztěžovat. Takže, moje přezdívka 'Nancy' pro rok 2013 zůstává, uvidíme, co bude příští rok. :D

Nové rubriky?

Ty jsem založila hned dvě. Jednou je rubrika 'Vánoce zdravě', do které budu přidávat různé zdravé recepty na Vánoce atp. Zajímám se o zdravý životní styl, proto jsem se rozhodla tuto rubriku založit. Doufám, že se Vám bude líbit, já budu tento rok o Vánocích spíše na tom zdravém:).
Druhou rubrikou je rubrika 'Zimní móda', kterou už jsem chtěla založit dýl, ale až teď jsem se k tomu skutečně dokopala. Jak z názvu vypovídá, bude se jednat o rubriku, kam budu přidávat různé zimní outfity, tipy na oblečení atd. :)

Kdy blog rozjedu?

Už jsem to tu psala několikrát, ale abych to shrnula. Blog budu rozjíždět na konci září. Vím, že je to poměrně brzo, ale já budu mít co dělat, abych to tu nezačala rozjíždět už dřív. :D Myslím, že ten konec bude ideální doba, v nové škole už budu trošku zvyklá, tak budu mít čas i na blog.

Jak to bude s AFFS?

S Affs to bude naprosto jednoduché. Pokud se mnou chcete spřátelit se svým blogem o Vánocích, není nic jednoduššího než napsat do komentáře. Nevím, jestli tento rok budou probíhat kontroly, ale vidím to tak, že spíš ne. Pro Affs mám jedinou podmínku - a to, abyste alespoň jednou za čas navštívili můj blog a nechali komentář, ať vím, že opravdu Affs jsme a neděláe si jen reklamu v menu. :D

Nový lay!

22. srpna 2013 v 13:02 | Nancy |  Deníček
Ahoj všem! x
Dneska se docela nudím, protože tyhle poslední dva týdny prázdnin nemám co dělat. Tak aspoň trochu času vždycky vytěžím na blog. :) O víkendu tu ale nejspíš vůbec nebudu, možná v neděli večer, ještě nevím, jdu totiž na Grand Prix ČR, do Brna. :) Mamka včera donesla lístky a máme i vstup do Paddocku, což je vlastně takový to území pro motorky a pro týmy těch závodníků. :) Jdu tam poprvé, tak se moc těším! Ale zpátky k blogu.
Projížděla jsem pár grafických blogů a koukala se, jestli nemají nějaký pěkný pozdimní layouty, protože jsem myslela, že by bylo lepší, kdybych nejdřív dala na podzim layout pozdimní a až potom nějaký zimní/vánoční. Ale nakonec jsem na blogu graphica.blog.cz narazila na jeden vánoční, který se mi moc líbil, tak jsem ho stáhla a teď ho můžete vidět zde na blogu. Líbí se Vám? :) Doufám, že tu vydrží dlouho a já zase za chvilku nebudu mít nutkání ho změnit. :D Popisky zatím nemám, asi ani žádné stahovat nebudu, protože je to docela zdlouhavý proces - stáhnout, zkopírovat, nahrát, seřadit. :D Tak je zatím nechám tak jak jsou a třeba je časem změním. :) Toť vše & zase připomínám, že tento blog úplně (vánočně) rozjedu na konci září. (:
Nancy

10 days until September!

21. srpna 2013 v 10:59 | Nancy
Angel | via Tumblr

Ahoj :) x
Taky už se těšíte na podzim? Já musím přiznat, že se těším opravdu moc! Jen si přeju, aby tento rok byl pěknej podzim, aby všude bylo listí a prostě taková ta atmosféra, tak snad se to povede, ani už si nepamatuju, jak to bylo minulej rok. :D No, to je fuk, jsem tu jen, protože jsem Vám chtěla říct, že už je 21. srpna, což asi všichni víte, takže už jenom 10 dní a je září. Kdyby Vás to někoho zajímalo, já jdu tento rok na střední, na obchodní akademii a hodně se tam těším. :) Do které třídy jdete Vy? (možná už jsem se na to ptala, doesn't matter :D) Když je ten předposlední týden prázdnin, řekla jsem si, že bychom s rodiči mohli ještě někam, třeba jenom na víkend, vyrazit. Koukala jsem se všude po internetu po nějakých chatách a tak, ale buď je to moc daleko, nesmí tam pes, nebo je chata moc velká.. Ach jo. :( Včera jsem si stáhla film V zajetí démonů, chtěla jsem se na to koukat už včera večer, ale řekla jsem si, že se na to radši podívám ráno, protože bych jinak neusnula. :D Tak teď to mám rozkoukaný, ale na Primě dávají High School Musical, tak se dívám na to. :D Rozhodla jsem se, že nejspíš s tímto bloge začnu v půlce září, ale pořád si nějak nejsem jistá, protože nevím, jak budu zvládat školu a prostě to všechno.. No tak uvidíme :) Prozatím to nechme tak, že to tu rozjedu v polovině září, kdyby se něco změnilo, určitě Vám dám vědět :))
Pokud někdo chcete spřátelit, napište do komentářů :)

Nancyy x

14. August 2013 x

14. srpna 2013 v 14:21 | Nancy |  Deníček
Heeeeeeello people! :)

Poslední dobou jsem naprosto zapomněla něčím na tento blog přispět, takže se omlouvám, každopádně nemám moc nápadů, co bych sem mohla psát, takže to cca do října budou vždycky jenom takové deníčky. :D Vím, že je ještě brzo, ale už víte, co si budete přát na Vánoce? :D Já už to mám rozmyšlené naprosto přesně a abych na něco nezapomněla, vždycky si to napíšu do diáře. :D Dvě hlavní věci pro mě nejspíš budou letos - nový foťák & penny board. :3 Ostatní moje přání se mi nějak nechtějí vypisovat, někdy Vám je sem hodím, ale teď mi to přijde ještě brzo. :D Na foťák už jsem se byla koukat a možná ho nedostanu na Vánoce, ale už dřív, což je super! :D :3 Ještě přemýšlím o novém telefonu, ale ještě uvidím.. V září jdu na střední, tak se hoodně těším, i když vím, že se budu muset hodně učit a bla bla, tak se prostě těším jako nikdy :D No, budu končit, nezbývá mi nic jiného, než Vám opět popřát ať si užíváte léto na plno! :)


Nový design + už se nám to blíží!

6. srpna 2013 v 10:07 | Nancy |  Deníček
Ahooj! :)
Dneska se tak trochu nudím, takže jsem se rozhodla nastavit nový design, na který jsem náhodou narazila. Moc se mi zalíbil, takže je tady a doufám, že i Vám se líbí. :) Jinak jak už jsem psala, měla jsem v plánu to tu celé rozjet okolo října, nejspíš to ale nakonec bude ještě dřív :) V září sice nastoupím na střední, takže nevím, co mě bude čekat, ale snad nějaké ty články budu stíhat. Co vy, do kolikáté třídy v září půjdete? Těšíte se? Já, jak už jsem zmínila, jdu na střední, vybrala jsem si obchodní akademii a moc se tam těším :) To je prozatím asi všechno, užívejte zbytek prázdnin :))

Nanc, xx