Září 2013

29.9.!!!

29. září 2013 v 10:12 | Nancy |  Deníček
Ahoj všem! :)
Dneska je 29.9., což znamená, že už jenom 2 dny a bude 1. října! To znamená, že (nejspíš) začnu blog aktualizovat a budu přidávat články. :) Možná se Vám to může zdát brzo, ale já myslím, že je to tak akorát. :D Takže pozítří už čekejte nějaké nové články, ještě nevím, jak často budou bývat, protože ve škole mám teď hodně práce, tak nevím, jak to budu stíhat. :)
Nakonec jsem chtěla napsat něco o včerejším dni. Byla jsem v Praze na Beliebers meetingu, jsem vlastně ve fanklubu Beliebers a pořádáme několik takových srazů do roka. Včera jeden z nich byl a musím říct, že byl naprosto nejlepší! :)) Nejenom že jsem poznala neskutečný množství naprosto úžasných lidí, ale taky mám fotku s Raegem a prostě to bylo nejbožejší:):D
To by bylo asi všechno užijte si zbytek víkendu, já se budu muset učit, ale pozítří čekejte články! :)
Untitled
Nancy

Už se to blíží! 14 dní do startu!

15. září 2013 v 12:02 | Nancy |  Deníček
Ahoj, ahoj!
Už se nemůžu dočkat, až tu začnu přidávat články, vážně! Dokonce jsem dneska už nějaké rozepsala, tak se určitě máte na co těšit. (Ok, nebudu si fandit :D) Zbývá už jenom 14 dní a je tu říjen, a to znamená, že tento blog začne být aktivní! Chystám nové rubriky, spoustu článků, obrázků, videí, no prostě toho tento rok bude hodně. Samozřejmě nebude chybět ani adventní kalendář. Ale protože chci, abyste věděli, kdo vlastně jsem a s kým máte na tomto blogu čest, (co?:D) napíšu takový krátký rozhovor, kde odpovím na otázky, abyste se o mně dověděli alespoň to nejzákladnější. :) Jdeme na to a přeju Vám pěkné počtení :)