Listopad 2013

Ovesné rohlíčky (recept)

30. listopadu 2013 v 11:33 | Nancy |  Vánoční recepty


Ahoj :)
Dneska jsem pro vás připravila recept, který je zdravý, takže nějakou kalorickou bombu určitě nečekejte. :) Je jednoduchý a máte ho hotový za chvilku, což je podle mě super. :) Jinak dneska se u nás rozsvětcuje vánoční strom, takže se těším! :3 :D

Suroviny:
100g rozmletých vloček
130g hladké mouky
100g Flory
40g cukru, 4 lž.vody

Postup:
Ze surovin vytvoříme těsto, necháme 1/2 hodiny odpočinout. Tvarujeme rohlíčky, které pečeme v rozehřáté troubě. Jemně cukrujeme.

Dobrou chuť!

Nezapomeňte hlasovat v anketě o fotku měsíce listopad, zítra je poslední možnost!!

Train - Shake Up Christmas

23. listopadu 2013 v 9:59 | Nancy |  Vánoční videa
Tuhle písničku mám strašně ráda, myslím, že byla i v nějaké reklamě, ne? :D Jinak se omlouvám za neaktivitu, ale nějak se mi nechtělo.. :( :D
Nancy


Rockin' around the Christmas Tree

9. listopadu 2013 v 18:21 | Nancy |  Vánoční videa
Někdy mi chybí stará Miley :)
Jinak se omlouvám za mou nekativitu, ale opět - nebyl čas. Bojím se, jak to bude bývat s následujícími dny a týdny, protože začnu (konečně:D) chodit do fitka a nejspíš tam budu trávit skoro všechen svůj volný čas, ať něco zhubnu a přes Vánoce budu moct nabrat :D Kidding, budu tam chodit i přes Vánoce, takže whatever :D Jinak předevčírem jsem se začala koukat na Goga a naprosto jsem se do něj a jeho videí zažrala, takže netrávím čas ničím jiným :3 :D Jak se máte vy? :)


Vánoční obaly na telefony

2. listopadu 2013 v 12:00 | Nancy |  Vánoční rady & tipy
Protože naprosto zbožňuju nakupování přes ebay, nedávno jsem tam jen tak brouzdala a našla naprosto úžasnou věc! A tou úžasnou věcí jsou obaly na telefony! Ale ne jenom tak nějaké, jsou, jak se dalo čekat, vánoční! Existují snad na všechny novější telefony a navíc je na výběr spoustu motivů, takže si určitě vyberete. :) Pro představu přiložím pár obrázků a pokud by vás nějaké zaujaly, stačí si na ebay.com zadat do vyhledávače název modelu vašeho mobilu a 'christmas case'. :)Shopping day & the other & the other

1. listopadu 2013 v 22:14 | Nancy |  Deníček
Pěkný pátek přeju! :)
Dneska jsem byla v nákupáku a můžu říct, že skoro všude už mají nějakou vánoční výzdobu nebo zboží. :3 Tesco má dokonce už i světýlka a před Vaňkovkou v Brně už jsou nachystaný vánoční stromky. (sice neozdobený, ale jsou tam! :D)
Je to neskutečný, jak se tento rok na Vánoce těším. Vážně, nemůžu se dočkat! :) Jen mě mrzí, že jsem zatím nic nekoupila. Plánuju začít nakupovat až někdy v polovině listopadu, uvidím, co kde budou mít. A hlavně si nechávám peníze na vánoční trhy, který jsou v Brně na náměstích (skloňuje se to tak?:D) fakt úžasný! :)
Dneska konečně víkend!♥ Abych pravdu řekla ale, bohužek to pro mě znamená učení. V pondělí nám dají hned dvě písemky - z dějepisu a ze zeměpisu a já neumím vlastně téměř vůbec nic. Ach jo. Tohle je jeden z důvodů, proč nesnášet víkendy, je spoustu času na učení, nechce se vám, ale víte, že musíte.
Jinak přidávám pár obrázků, které jsem shromáždila, snad se vám budou líbit & já se jdu koukat na film.

Užijte si víkend! :)

Christmas feeling

Christmas

have yourself a merry little christmas: Photo | via Tumblr

Untitled

P.S: 54 DNÍ DO VÁNOC! :3