Červenec 2014

SUMMER ☼

2. července 2014 v 21:51 | Maddie |  Deníček
Ahoj všem!

Tak už je to půl roku, co jsem sem přidala poslední článek. Ve skutečnosti už ani nevím, proč jsem po zbytek prosince nepřidávala. Nejspíš to bylo z toho důvodu, že jsem byla na začátku prváku na střední a na blog jsem neměla ani pomyšlení. Tento rok snad už bude jiný. Věřím v to! :) Chtěla bych vám ze všeho nejdřív taky popřát krásné prázdniny, ať si je užijete a neseďte u počítače! :D My už teď v pátek odjíždíme na dovolenou do Itálie, kam se vracíme každý rok.
Ráda bych shrnula uplynulý školní rok.. Je naprosto neskutečné, jak rychle to uteklo. Vím, že to říká každý, ale je to tak. Pamatuju si, jak jsem 1. září poprvé vstoupila do mé budoucí třídy a započala novou etapu života jako středoškolačka. Jako by to bylo včera. A zanedlouho už budu v druháku. Upřímně mě celkem děsí, že se maturita a zakončení střední blíží tak rychlým tempem. :D Sice si řeknete, že je to až za dlouho, ale co je dlouho? Uteče to jako nic.. Na vysvědčení jsem dostala 6 dvojek, což mi přijde docela fajn. Neříkám, že nemám co zlepšovat, ale takhle mi to vyhovuje. :) Určitě mi napište, jak jste dopadli vy!
Přemýšlím, kdy tento blog naplno rozjedu. Nechci to uspěchat, takže bych řekla, že polovina listopadu bude optimální. Ještě uvidím, nic neslibuju. Každopádně se na další rok s vámi všemi moc těším!

Ještě jednou krásné prázdniny! :)

Maddie

poněkud zvláštní dávat na blog o Vánocích animaci s mořem :D