Srpen 2014

New Year, New Start

21. srpna 2014 v 14:54 | Maddie |  Deníček
Pomalu, ale jistě nám nová blogová sezóna vánočních blogů přichází. A já, stejně jako minulý rok, udělám takovou rekapitulaci, jak to vlastně letos všechno bude. Myslím, že je to super to takhle shrnout do jednoho článku, aby to bylo přehledné. Takže jdeme na to! :)

Přezdívka zůstává?

Vím, že to bude možná komlikované, ale rozhodla jsem se, že konečně přezdívku změním. Takže bych všechny AFFS chtěla poprosit, aby si mě v seznamu přepsali na Maddie. Pod touhle přezdívkou se pohybuji v blogovém světě už docela dlouho, takže bych to ráda zavedla i tady :)

Nové rubriky?

Myslím, že rubrik je na blogu až až a já budu mít co dělat, abych do každé z nich alespoň jeden článek napsala. Minulý rok se objevily dvě nové rubriky - zimní móda a Vánoce zdravě. Bohužel jsem je absolutně nevyužila, takže můžu přislíbit, že tento rok už se v nich nějaký ten příspěvek objeví!

Kdy blog rozjedu?

Tahle otázka je pro mě docela záludná, protože já něco slíbím a pakje to stejně jinak :D. Takže bych to nechala tak, že až to přijde, tak to prostě přijde. Nechci začínat příliš brzy, aby mě to potom neomrzelo. Takže bych řekla, že někdy v říjnu, nakoneci října to bude ideální. Minulý rok jsem psala, že začnu na konci září, jak to potom taky s blogem dopadlo.. Poslední příspěvek se zde objevil 1. prosince. Ani do těch Vánoc jsem to nevydržela :D. Takže ještě uvidíme.. Určitě vám o tom budu dávat průběžně vědět.

Jak to bude s Affs?

Mám už docela dost spřátelených blogů a všimla jsem si, že někteří (stejně jako já) už projevili v tomto roce nějakou aktivitu. PROSÍM TEDY VŠECHNY SVOJE AFFS, ABY MI NAPSALI, ZDA HODLAJÍ S BLOGEM TENTO ROK POKRAČOVAT. Chápu, že ještě někdo nebude v této době vůbec na blogu aktivní, ale alespoň někteří :).

těším se na další rok strávený na tomto blogu ♥

Maddie