Říjen 2014

Something about me

19. října 2014 v 13:52 | Maddie |  Deníček
Když sleduju nebo čtu nějaký blog, chtěla bych alespoň něco málo vědět o autorovi. Proto jsem se rozhodla, že pro vás napíšu tento článek, ve kterém vám řeknu něco o sobě. :) Budu ráda, když, pokud máte blog, taky napíšete nějaký takový článek, ať se o vás vaši čtenáři něco málo dozví. :) Aby se vám to lépe četlo, napíšu všechno ve faktech, myslím, že je to tak potom přehlednější a zajímavější.
Jdeme tedy na to :)


11/10/2014

11. října 2014 v 11:48 | Maddie |  Deníček

V telefonu už mám odpočítávání dnů do Vánoc a k dnešnímu dni se ukazuje číslo 74. Neuvěřitelný! :D Tak strašně rychle to utíká, ach jo :D Za chvilku už budeme mít po Vánocích a budeme se těšit na další rok. :D
Pořád dokola přemýšlím, kdy tento blog plně zprovozním, ale nechci to hrotit. Takže to pořád nechávám na konec října. Stejně už to je za chvilku, ani se nenaděju. :D Určitě mi napište, jestli už máte nějaké dárky, já už mám jeden naplánovaný, ale jinak zatím celkem bída. :D Zase nebudu vědět, co koupit tátovi a bráchovi, už to vidím. :D Ale už rozepíšu článek o mých tipech na dárky a třeba i o tom, co kupuju já, abyste měli nějakou inspiraci. A taky chci tento rok něco vyrobit, takže nějaký ten návod na DIY taky bude. :) Mám toho spoustu naplánovaného, co se týče článků, takže se moc těším, až všechno zveřejním. A nebude chybět adventní kalendář! :)
Jinak jsem chtěla ještě dodat, že jsem včera byla v kině na hororu Anabelle, což by mělo být jakoby "pokračování' The Conjuring. Je to jakoby příběh, který se stal právě ještě před filmem Conjuring. Abych pravdu řekla, ano, byly scény, kdy jsem se fakt bála, ale jinak to žádná sláva nebyla. :) Řekla bych, že 'V zajetí démonů' bylo lepší. :)
Pro dnešek všechno, těším se na vás u dalšího článku!

Btw. jakmile začnu oficiálně začnu s blogem, budu promazávat Affs:)