Deníček

Konec sezony 2014?

20. prosince 2014 v 13:04 | Maddie
Ahoj :)
Dneska to bude asi jeden z posledních článků na dlouhou dobu. Nemám prostě chuť přidávat nějaké vánoční články apod. a nechci se pořád jen vymlouvat, jak nemám čas. Prostě mě to neláká. Neříkám, že příští rok se tu zase neobjevím, ale pro rok 2014 nejspíš s přidáváním končím. Je spousta blogů, které jsou normálně aktivní, takže se koukněte třeba do mých Affs a nějaký jiný blog najděte. :)

Přeju vám krásné Vánoce 2014, ať dostanete všechno, po čem jste toužili a šťastný nový rok 2015!


MADDIE

Konec adventního kalendáře?

13. prosince 2014 v 11:55 | Maddie
Ahooj,

asi jste si všimli, pokud sem chodíte pravidelně, že se zasekl adventní kalendář. Bohužel, musím říct, že už asi žádný adventní kalendář nebude, protože na to nemám čas. Můžete si i všimnout, že tu nic nepřibývá. Moc mě to mrzí, ale nemůžu se prostě všemu věnovan na sto procent. Doufám, že vám to nebude vadit a budu se snažit vám alespoň přispívat nějakými jinými články. :)


Maddie

4000 návštěv! ♥

23. listopadu 2014 v 15:00 | Maddie
Dnešním dnem jsme překročili hranici 4000 návštěvníků za celou existenci blogu. Chtěla bych vám moc poděkovat za to, že tento blog navštěvujete, vždycky mi každý komentář zvedne náladu a mám z něj radost! :) Pokud byste měli jakékoli připomínky nebo dotazy, určitě piště do komentářů, budu se vám snažit vyjít vstříc.
Doufám, že blog budete nadále sledovat! A nezapomeňte, že se můžete pochlubit, jak se u vás slaví Vánoce! Kam posílat svoje příběhy najdete v tomto článku. Budu moc ráda, když se zapojíte! Váš příběh se samozřejmě zde na blogu objeví. :)

Ještě jednou děkuji za přesáhnutí hranice 4000 návštěvníků a doufám, že se sem budete stále vracet!


Maddie

Vánoční putovní balíček aneb moje první vánoční nákupy

17. listopadu 2014 v 10:20 | Maddie
Asi před 2 týdny jsem se připojila do tzv. 'putovního balíčku'. Princip je v tom, že někdo založí balíček, určí se téma, vybere se okolo 10-ti lidí a potom zakladatel pošle balíček prvnímu. Ten si z něj vybere např. 2 věci a musí do balíčku zase 2 věci vrátit. Buď podobné nebo vyšší hodnoty. A zase se balíček posílá dál, až se tímto způsobem vrátí k původnímu zakladateli.
No a když jsem tedy měla možnost se zapojit, neváhala jsem. Balíček měl být na téma Vánoce.
Přišel mi v pátek a co v něm bylo, to se už podívejte sami! :)OMLUVA + zahájení 2014

4. listopadu 2014 v 15:28 | Maddie
Ahoj :)


Vím, že jsem plánovala začít s blogem už 31. 10., ale popravdě jsem neměla celý tento víkend ani pomyšlení, protože se mi stala věc, kterou nechci nějak ventilovat. Každopádně už jsem oficiálně zpět, takže od dnešního dne se můžete těšit na spousty vánočních článků, videí a fotek! Doufám, že se vám tedy bude tento rok na blogu líbit! :)

KONTROLA SPŘÁTELENÝCH BLOGŮ
Sice je nová sezona na blogu, ale rozhodla jsem se, že AFFS tento rok nechám tak, jak jsou, ať už jsou aktivní nebo ne. :) Tak jenom abyste věděli, protože jsem v nějakém minulém článku psala, že kontrola proběhne.

Děkuju za pozornost a jdu chystat nějaké články, ať se do Vánoc nenudíte :)

Maddie

Something about me

19. října 2014 v 13:52 | Maddie
Když sleduju nebo čtu nějaký blog, chtěla bych alespoň něco málo vědět o autorovi. Proto jsem se rozhodla, že pro vás napíšu tento článek, ve kterém vám řeknu něco o sobě. :) Budu ráda, když, pokud máte blog, taky napíšete nějaký takový článek, ať se o vás vaši čtenáři něco málo dozví. :) Aby se vám to lépe četlo, napíšu všechno ve faktech, myslím, že je to tak potom přehlednější a zajímavější.
Jdeme tedy na to :)

11/10/2014

11. října 2014 v 11:48 | Maddie

V telefonu už mám odpočítávání dnů do Vánoc a k dnešnímu dni se ukazuje číslo 74. Neuvěřitelný! :D Tak strašně rychle to utíká, ach jo :D Za chvilku už budeme mít po Vánocích a budeme se těšit na další rok. :D
Pořád dokola přemýšlím, kdy tento blog plně zprovozním, ale nechci to hrotit. Takže to pořád nechávám na konec října. Stejně už to je za chvilku, ani se nenaděju. :D Určitě mi napište, jestli už máte nějaké dárky, já už mám jeden naplánovaný, ale jinak zatím celkem bída. :D Zase nebudu vědět, co koupit tátovi a bráchovi, už to vidím. :D Ale už rozepíšu článek o mých tipech na dárky a třeba i o tom, co kupuju já, abyste měli nějakou inspiraci. A taky chci tento rok něco vyrobit, takže nějaký ten návod na DIY taky bude. :) Mám toho spoustu naplánovaného, co se týče článků, takže se moc těším, až všechno zveřejním. A nebude chybět adventní kalendář! :)
Jinak jsem chtěla ještě dodat, že jsem včera byla v kině na hororu Anabelle, což by mělo být jakoby "pokračování' The Conjuring. Je to jakoby příběh, který se stal právě ještě před filmem Conjuring. Abych pravdu řekla, ano, byly scény, kdy jsem se fakt bála, ale jinak to žádná sláva nebyla. :) Řekla bych, že 'V zajetí démonů' bylo lepší. :)
Pro dnešek všechno, těším se na vás u dalšího článku!

Btw. jakmile začnu oficiálně začnu s blogem, budu promazávat Affs:)


New Year, New Start

21. srpna 2014 v 14:54 | Maddie
Pomalu, ale jistě nám nová blogová sezóna vánočních blogů přichází. A já, stejně jako minulý rok, udělám takovou rekapitulaci, jak to vlastně letos všechno bude. Myslím, že je to super to takhle shrnout do jednoho článku, aby to bylo přehledné. Takže jdeme na to! :)

Přezdívka zůstává?

Vím, že to bude možná komlikované, ale rozhodla jsem se, že konečně přezdívku změním. Takže bych všechny AFFS chtěla poprosit, aby si mě v seznamu přepsali na Maddie. Pod touhle přezdívkou se pohybuji v blogovém světě už docela dlouho, takže bych to ráda zavedla i tady :)

Nové rubriky?

Myslím, že rubrik je na blogu až až a já budu mít co dělat, abych do každé z nich alespoň jeden článek napsala. Minulý rok se objevily dvě nové rubriky - zimní móda a Vánoce zdravě. Bohužel jsem je absolutně nevyužila, takže můžu přislíbit, že tento rok už se v nich nějaký ten příspěvek objeví!

Kdy blog rozjedu?

Tahle otázka je pro mě docela záludná, protože já něco slíbím a pakje to stejně jinak :D. Takže bych to nechala tak, že až to přijde, tak to prostě přijde. Nechci začínat příliš brzy, aby mě to potom neomrzelo. Takže bych řekla, že někdy v říjnu, nakoneci října to bude ideální. Minulý rok jsem psala, že začnu na konci září, jak to potom taky s blogem dopadlo.. Poslední příspěvek se zde objevil 1. prosince. Ani do těch Vánoc jsem to nevydržela :D. Takže ještě uvidíme.. Určitě vám o tom budu dávat průběžně vědět.

Jak to bude s Affs?

Mám už docela dost spřátelených blogů a všimla jsem si, že někteří (stejně jako já) už projevili v tomto roce nějakou aktivitu. PROSÍM TEDY VŠECHNY SVOJE AFFS, ABY MI NAPSALI, ZDA HODLAJÍ S BLOGEM TENTO ROK POKRAČOVAT. Chápu, že ještě někdo nebude v této době vůbec na blogu aktivní, ale alespoň někteří :).

těším se na další rok strávený na tomto blogu ♥

Maddie

SUMMER ☼

2. července 2014 v 21:51 | Maddie
Ahoj všem!

Tak už je to půl roku, co jsem sem přidala poslední článek. Ve skutečnosti už ani nevím, proč jsem po zbytek prosince nepřidávala. Nejspíš to bylo z toho důvodu, že jsem byla na začátku prváku na střední a na blog jsem neměla ani pomyšlení. Tento rok snad už bude jiný. Věřím v to! :) Chtěla bych vám ze všeho nejdřív taky popřát krásné prázdniny, ať si je užijete a neseďte u počítače! :D My už teď v pátek odjíždíme na dovolenou do Itálie, kam se vracíme každý rok.
Ráda bych shrnula uplynulý školní rok.. Je naprosto neskutečné, jak rychle to uteklo. Vím, že to říká každý, ale je to tak. Pamatuju si, jak jsem 1. září poprvé vstoupila do mé budoucí třídy a započala novou etapu života jako středoškolačka. Jako by to bylo včera. A zanedlouho už budu v druháku. Upřímně mě celkem děsí, že se maturita a zakončení střední blíží tak rychlým tempem. :D Sice si řeknete, že je to až za dlouho, ale co je dlouho? Uteče to jako nic.. Na vysvědčení jsem dostala 6 dvojek, což mi přijde docela fajn. Neříkám, že nemám co zlepšovat, ale takhle mi to vyhovuje. :) Určitě mi napište, jak jste dopadli vy!
Přemýšlím, kdy tento blog naplno rozjedu. Nechci to uspěchat, takže bych řekla, že polovina listopadu bude optimální. Ještě uvidím, nic neslibuju. Každopádně se na další rok s vámi všemi moc těším!

Ještě jednou krásné prázdniny! :)

Maddie

poněkud zvláštní dávat na blog o Vánocích animaci s mořem :D

Shopping day & the other & the other

1. listopadu 2013 v 22:14 | Nancy
Pěkný pátek přeju! :)
Dneska jsem byla v nákupáku a můžu říct, že skoro všude už mají nějakou vánoční výzdobu nebo zboží. :3 Tesco má dokonce už i světýlka a před Vaňkovkou v Brně už jsou nachystaný vánoční stromky. (sice neozdobený, ale jsou tam! :D)
Je to neskutečný, jak se tento rok na Vánoce těším. Vážně, nemůžu se dočkat! :) Jen mě mrzí, že jsem zatím nic nekoupila. Plánuju začít nakupovat až někdy v polovině listopadu, uvidím, co kde budou mít. A hlavně si nechávám peníze na vánoční trhy, který jsou v Brně na náměstích (skloňuje se to tak?:D) fakt úžasný! :)
Dneska konečně víkend!♥ Abych pravdu řekla ale, bohužek to pro mě znamená učení. V pondělí nám dají hned dvě písemky - z dějepisu a ze zeměpisu a já neumím vlastně téměř vůbec nic. Ach jo. Tohle je jeden z důvodů, proč nesnášet víkendy, je spoustu času na učení, nechce se vám, ale víte, že musíte.
Jinak přidávám pár obrázků, které jsem shromáždila, snad se vám budou líbit & já se jdu koukat na film.

Užijte si víkend! :)

Christmas feeling

Christmas

have yourself a merry little christmas: Photo | via Tumblr

Untitled

P.S: 54 DNÍ DO VÁNOC! :3

Deníček 001

20. října 2013 v 13:01 | Nancy
Ahoj všem! :)
Poslední dny jsem tak trochu neměla na blog ani pomyšlení, budu upřímná. :) Zaměstnává mě škola a taky jedna taková věc, která se ve škole stává. :D Ale to je jedno. :D Na Vánoce už se neskutečně moc těším a nemůžu se dočkat! Bohužel ale ještě nemám ani jeden dárek, což mě neskutečně štve a vůbec nevím, co a kde budu letos kupovat. Asi o tom musím hodně popřemýšlet. :D Taky uvidím, co budou mít na vánočních trzích a tak podobně.
V pátek jsem byla s kamarádkou na chviličku ve městě (jsem z Brna :D) v obchoďáku, sice jsem se moc po dárcích nedívala, ale už teď vím, že to vybírání bude naprostý dilema. :D Tak uvidíme, určitě vám budu dávat průběžně vědět. :) Chystám článek na tipy na dárky, dál pak můj wishlist a pak uvidím, co mě napadne. :)
To by bylo asi tak všechno a já se teda jdu do nějakýho toho článku pustit.

Ahooj a mějte pěknou neděli!

Hello world

5. října 2013 v 9:02 | Nancy
Untitled

Ahojj :)
Omlouvám se, že jsem nedodržela slibovaný termín 1. října, ale bohužel se musím vymluvit, jak jinak, než na nedostatek času.. Ve škole je to čím dál tím horší, pořád něco píšeme. Kdybych slíbila, že to tu nějaký den rozjedu, nejspíš bych toho pak litovala, protože vím, že bych opět slib nedodržela. Jak to tedy bude mým působením na tomto blogu dál?
Asi je to ve hvězdách, nedokážu totiž teď přesně říct, kdy to bude, ale myslím, že příští týden už bych mohla něco přidat. :) Doufám, že to nevadí a i tak začnete tento blog navštěvovat! :))
Nancy

29.9.!!!

29. září 2013 v 10:12 | Nancy
Ahoj všem! :)
Dneska je 29.9., což znamená, že už jenom 2 dny a bude 1. října! To znamená, že (nejspíš) začnu blog aktualizovat a budu přidávat články. :) Možná se Vám to může zdát brzo, ale já myslím, že je to tak akorát. :D Takže pozítří už čekejte nějaké nové články, ještě nevím, jak často budou bývat, protože ve škole mám teď hodně práce, tak nevím, jak to budu stíhat. :)
Nakonec jsem chtěla napsat něco o včerejším dni. Byla jsem v Praze na Beliebers meetingu, jsem vlastně ve fanklubu Beliebers a pořádáme několik takových srazů do roka. Včera jeden z nich byl a musím říct, že byl naprosto nejlepší! :)) Nejenom že jsem poznala neskutečný množství naprosto úžasných lidí, ale taky mám fotku s Raegem a prostě to bylo nejbožejší:):D
To by bylo asi všechno užijte si zbytek víkendu, já se budu muset učit, ale pozítří čekejte články! :)
Untitled
Nancy

Už se to blíží! 14 dní do startu!

15. září 2013 v 12:02 | Nancy
Ahoj, ahoj!
Už se nemůžu dočkat, až tu začnu přidávat články, vážně! Dokonce jsem dneska už nějaké rozepsala, tak se určitě máte na co těšit. (Ok, nebudu si fandit :D) Zbývá už jenom 14 dní a je tu říjen, a to znamená, že tento blog začne být aktivní! Chystám nové rubriky, spoustu článků, obrázků, videí, no prostě toho tento rok bude hodně. Samozřejmě nebude chybět ani adventní kalendář. Ale protože chci, abyste věděli, kdo vlastně jsem a s kým máte na tomto blogu čest, (co?:D) napíšu takový krátký rozhovor, kde odpovím na otázky, abyste se o mně dověděli alespoň to nejzákladnější. :) Jdeme na to a přeju Vám pěkné počtení :)

Nový rok na Vanoce.blog.cz aneb jak to tu bude dál?

30. srpna 2013 v 9:37 | Nancy
Hello xx
Pár dní jsem nic nepřidala, mám pro to ale jednoduché vysvětlení - o víkendu jsem byla na již v předchozím článku zmíněném Grand Prix, tedy Velké ceně České republiky v Brně, takže nebyla možnost, abych sem něco napsala, každý den jsme tam byli od rána až do večera a teď ve všední dny jsem dkoro nebyla doma. Rozhodla jsem se, že předtím, než to tu rozjedu Vám objasním, jakým způsobem to tu bude pokračovat.

Мои закладки

Přezdívka zůstavá?

Tento rok jsem se rozhodla, že si přezdívku Nancy nechám, a to proto, protože nechci všechno komplikovat a ztěžovat. Takže, moje přezdívka 'Nancy' pro rok 2013 zůstává, uvidíme, co bude příští rok. :D

Nové rubriky?

Ty jsem založila hned dvě. Jednou je rubrika 'Vánoce zdravě', do které budu přidávat různé zdravé recepty na Vánoce atp. Zajímám se o zdravý životní styl, proto jsem se rozhodla tuto rubriku založit. Doufám, že se Vám bude líbit, já budu tento rok o Vánocích spíše na tom zdravém:).
Druhou rubrikou je rubrika 'Zimní móda', kterou už jsem chtěla založit dýl, ale až teď jsem se k tomu skutečně dokopala. Jak z názvu vypovídá, bude se jednat o rubriku, kam budu přidávat různé zimní outfity, tipy na oblečení atd. :)

Kdy blog rozjedu?

Už jsem to tu psala několikrát, ale abych to shrnula. Blog budu rozjíždět na konci září. Vím, že je to poměrně brzo, ale já budu mít co dělat, abych to tu nezačala rozjíždět už dřív. :D Myslím, že ten konec bude ideální doba, v nové škole už budu trošku zvyklá, tak budu mít čas i na blog.

Jak to bude s AFFS?

S Affs to bude naprosto jednoduché. Pokud se mnou chcete spřátelit se svým blogem o Vánocích, není nic jednoduššího než napsat do komentáře. Nevím, jestli tento rok budou probíhat kontroly, ale vidím to tak, že spíš ne. Pro Affs mám jedinou podmínku - a to, abyste alespoň jednou za čas navštívili můj blog a nechali komentář, ať vím, že opravdu Affs jsme a neděláe si jen reklamu v menu. :D

Nový lay!

22. srpna 2013 v 13:02 | Nancy
Ahoj všem! x
Dneska se docela nudím, protože tyhle poslední dva týdny prázdnin nemám co dělat. Tak aspoň trochu času vždycky vytěžím na blog. :) O víkendu tu ale nejspíš vůbec nebudu, možná v neděli večer, ještě nevím, jdu totiž na Grand Prix ČR, do Brna. :) Mamka včera donesla lístky a máme i vstup do Paddocku, což je vlastně takový to území pro motorky a pro týmy těch závodníků. :) Jdu tam poprvé, tak se moc těším! Ale zpátky k blogu.
Projížděla jsem pár grafických blogů a koukala se, jestli nemají nějaký pěkný pozdimní layouty, protože jsem myslela, že by bylo lepší, kdybych nejdřív dala na podzim layout pozdimní a až potom nějaký zimní/vánoční. Ale nakonec jsem na blogu graphica.blog.cz narazila na jeden vánoční, který se mi moc líbil, tak jsem ho stáhla a teď ho můžete vidět zde na blogu. Líbí se Vám? :) Doufám, že tu vydrží dlouho a já zase za chvilku nebudu mít nutkání ho změnit. :D Popisky zatím nemám, asi ani žádné stahovat nebudu, protože je to docela zdlouhavý proces - stáhnout, zkopírovat, nahrát, seřadit. :D Tak je zatím nechám tak jak jsou a třeba je časem změním. :) Toť vše & zase připomínám, že tento blog úplně (vánočně) rozjedu na konci září. (:
Nancy

14. August 2013 x

14. srpna 2013 v 14:21 | Nancy
Heeeeeeello people! :)

Poslední dobou jsem naprosto zapomněla něčím na tento blog přispět, takže se omlouvám, každopádně nemám moc nápadů, co bych sem mohla psát, takže to cca do října budou vždycky jenom takové deníčky. :D Vím, že je ještě brzo, ale už víte, co si budete přát na Vánoce? :D Já už to mám rozmyšlené naprosto přesně a abych na něco nezapomněla, vždycky si to napíšu do diáře. :D Dvě hlavní věci pro mě nejspíš budou letos - nový foťák & penny board. :3 Ostatní moje přání se mi nějak nechtějí vypisovat, někdy Vám je sem hodím, ale teď mi to přijde ještě brzo. :D Na foťák už jsem se byla koukat a možná ho nedostanu na Vánoce, ale už dřív, což je super! :D :3 Ještě přemýšlím o novém telefonu, ale ještě uvidím.. V září jdu na střední, tak se hoodně těším, i když vím, že se budu muset hodně učit a bla bla, tak se prostě těším jako nikdy :D No, budu končit, nezbývá mi nic jiného, než Vám opět popřát ať si užíváte léto na plno! :)

Nový design + už se nám to blíží!

6. srpna 2013 v 10:07 | Nancy
Ahooj! :)
Dneska se tak trochu nudím, takže jsem se rozhodla nastavit nový design, na který jsem náhodou narazila. Moc se mi zalíbil, takže je tady a doufám, že i Vám se líbí. :) Jinak jak už jsem psala, měla jsem v plánu to tu celé rozjet okolo října, nejspíš to ale nakonec bude ještě dřív :) V září sice nastoupím na střední, takže nevím, co mě bude čekat, ale snad nějaké ty články budu stíhat. Co vy, do kolikáté třídy v září půjdete? Těšíte se? Já, jak už jsem zmínila, jdu na střední, vybrala jsem si obchodní akademii a moc se tam těším :) To je prozatím asi všechno, užívejte zbytek prázdnin :))

Nanc, xx

Summer!

18. července 2013 v 12:08 | Nancy

Ahoj! :)
Po velmi dlouhé době se konečně ozývám. Nějak na mě přišla chuť sem něco napsat. :) Vím, že je teď léto a psát na blog o Vánocích by bylo važně weird, ale mám svou hlavu. :D A taky chci, abyste věděli, jak to s tímto blogem bude dál. Možná jste si všimli, že jsem nedávno nastavila nový design. Náhodou jsem na něj narazila při prohlížení blogů o grafice a zalíbil se mi, tak jsem si řekla, proč čekat až na zimu, když ho můžu nastavit už teď. Doufám, že se Vám líbí. :)
Blog nejspíš začnu rozjíždět někdy okolo října, myslím, že to bude taková ideální doba začít. Možná, když bude podzim, ještě ten design změním, teď se mi ale vůbec nechce, tak uvidíme. :D Doufám, že se tady v říjnu sejdeme! Možná se ozvu i dřív :) a pokud byste někdo měl zájem o spřátelení, klidně napište do komentáře, ráda budu mít nějaká affs už i takhle dopředu :D (jenom blogy o Vánocích), díky :)

Adios!
Nancy

Omlouvám se.

14. prosince 2012 v 21:45 | Nancy
Ahoooj:-)
Strašně moc bych se vám chtěla omluvit, že nic nepřidávám a prostě sem nechodím, moc mě to mrzí, ale teď mám ve škole docela frmol a prostě..:D Celkově okolo Vánoc je strašnej stres a já nestíhám no :D Dárků mám minimum a za týden jsou Vánoce -__- no předtsavte si to. :D jdu vám přednastavit nějaký články a zase mizím:D) tak se mějte !:)

Veselé Vánoce?! :D aneb vítejte na Vanoce.blog.cz!

20. listopadu 2012 v 18:49 | Nancy
Ahooj :) Takže, dovolte abych vás přivítala na mém novém blogu, který bude zaměřen na Vánoce. :) Můj předchozí blog byl vanoce-2012, ale jakmile se mi naskytla příležitost vlastnit tento blog, neváhala jsem. Doufám, že se vám tu bude líbit! :) Postupně tu začnu všechno doplňovat a přidávat, myslím, že se máte na co těšit:-) Teď něco o mě, abyste měli aspoň minimální představu o tom, kdo jsem :D
Moje přezdívka je Nancy, ale hned vám řeknu, že to vůbec nevypovídá o mým jméně, prostě se mi Nancy líbí :D Moje pravé jméno je Anet. (ne Aneta, Anet!:D) Jsem z Brna a, což je vám asi jasný, miluju Vánoce! :3 Budu se snažit, abyste se dověděli, co nejvíc o historii Vánoc, o tradicích etc. :) Pokud byste se mnou chtěli spřátelit, stačí napsat:)) akorát spřáteluju jen s blogy o Vánocích .:))


 
 

Reklama